1 hodnocení

HIBERNAL 2019 pozdní sběr

VILLA VALTICE

Skladem
Kód: 123
Značka: VILLA VALTICE
239 Kč 197,52 Kč bez DPH
Kategorie: TICHÁ VÍNA

Víno má charakteristickou odrůdovou barvu, zelenou až zelenožlutou. Aroma vína je výrazné a příjemně ovocné, s tóny bezového květu. Chuť je plná, velmi extraktivní, typicky kořenitá s pikantní kyselinou v závěru. Víno se hodí nejen k lehkým salátům, ale i k úpravám kuřecího masa a lehce pikantním pokrmům.

POLOSUCHÉ

Trať: U chlupa

Obec: Hnánice

Obj. 0,75L  

Alkohol 12,0% obj.  

Cukr 15,7 g/l  

Kyseliny 9,1 g/l   

Bezcukernatý extrakt 31,3 g/l

Jsme moderní butikové vinařství, ležící přímo v srdci Lednicko- valtického areálu,  kde vytváříme výjimečná a elegantní přívlastková vína.

 Naše vína vznikají v malých sériích, výhradně z dokonale vyzrálých hroznů z pečlivě vybraných tratí z Mikulovské podoblasti. Naše výzva je spojení moderní technologie s tradiční výrobou, a proto respektujeme a dodržujeme přírodní zrání každého z naších vín.

Ano, jdeme s dobou, ale nespěcháme a tomu svědčí fakt, že většina naších vín je vyrobená metodou Sur lie.

S pokorou k poctivé vinařské práci, úctou ke stoletým tradicím, s citem pro skloubení se současnými inovacemi a s nadšením pro moderní gastronomii, přinášíme nezapomenutelné zážitky skutečným milovníkům špičkových vín, které můžete ochutnat v kombinaci s vynikající kuchyni v naší restauraci Valtice 1100. V naší nabídce naleznete také ty nejkvalitnější ušlechtilé moravské destiláty.

 

U nás se víno stává životním stylem.