1 hodnocení

PÁLAVA 2019 výběr z hroznů

VILLA VALTICE

Skladem
Kód: 117
Značka: VILLA VALTICE
299 Kč 247,11 Kč bez DPH
Kategorie: TICHÁ VÍNA

Ve vůni najdeme příjemné tóny čajové růže a vyzrálé bílé broskve. Aroma vína postupně navazuje na chuť, ve které můžeme hledat tóny broskví. V závěru je víno plně kořenité s lehkou kyselinkou, jenž dodává vínu svěžest. Doporučujeme podávat k dezertům nebo také k ovocným salátům. Výborně funguje v kombinaci se sýry s modrou plísní.

POLOSLADKÉ

Trať: Šác

Obec: Vrbovec

Obj. 0,75L  

Alkohol 13,0 % obj.  

Cukr 26,8 g/l  

Kyseliny 5,7 g/l   

Bezcukernatý extrakt 30,1 g/l

Jsme moderní butikové vinařství, ležící přímo v srdci Lednicko- valtického areálu,  kde vytváříme výjimečná a elegantní přívlastková vína.

 Naše vína vznikají v malých sériích, výhradně z dokonale vyzrálých hroznů z pečlivě vybraných tratí z Mikulovské podoblasti. Naše výzva je spojení moderní technologie s tradiční výrobou, a proto respektujeme a dodržujeme přírodní zrání každého z naších vín.

Ano, jdeme s dobou, ale nespěcháme a tomu svědčí fakt, že většina naších vín je vyrobená metodou Sur lie.

S pokorou k poctivé vinařské práci, úctou ke stoletým tradicím, s citem pro skloubení se současnými inovacemi a s nadšením pro moderní gastronomii, přinášíme nezapomenutelné zážitky skutečným milovníkům špičkových vín, které můžete ochutnat v kombinaci s vynikající kuchyni v naší restauraci Valtice 1100. V naší nabídce naleznete také ty nejkvalitnější ušlechtilé moravské destiláty.

 

U nás se víno stává životním stylem.