1 hodnocení

RULANDSKÉ ŠEDÉ 2019 pozdní sběr

VILLA VALTICE

Skladem
Kód: 126
Značka: VILLA VALTICE
249 Kč 205,79 Kč bez DPH
Kategorie: TICHÁ VÍNA

Víno zlatavé barvy, které zrálo 6 měsíců na jemných kvasničních kalech. Ve vůni můžeme hledat tóny zralého pomeranče a máslové hrušky. Chuť je plná, lehce krémová s tóny žlutého zahradního ovoce, sušených jablek a lískových oříšků. Naše Rulandské šedé se hodí k hutnějším a kořenitějším jídlům, těžším úpravám drůbeže a krémovým polévkám

SUCHÉ

Trať: U kapličky

Obec: Hnánice

Obj. 0,75L  

Alkohol 13,0% obj.  

Cukr 5,9 g/l  

Kyseliny 5,9 g/l   

Bezcukernatý extrakt 30,0 g/l

.

Jsme moderní butikové vinařství, ležící přímo v srdci Lednicko- valtického areálu,  kde vytváříme výjimečná a elegantní přívlastková vína.

 Naše vína vznikají v malých sériích, výhradně z dokonale vyzrálých hroznů z pečlivě vybraných tratí z Mikulovské podoblasti. Naše výzva je spojení moderní technologie s tradiční výrobou, a proto respektujeme a dodržujeme přírodní zrání každého z naších vín.

Ano, jdeme s dobou, ale nespěcháme a tomu svědčí fakt, že většina naších vín je vyrobená metodou Sur lie.

S pokorou k poctivé vinařské práci, úctou ke stoletým tradicím, s citem pro skloubení se současnými inovacemi a s nadšením pro moderní gastronomii, přinášíme nezapomenutelné zážitky skutečným milovníkům špičkových vín, které můžete ochutnat v kombinaci s vynikající kuchyni v naší restauraci Valtice 1100. V naší nabídce naleznete také ty nejkvalitnější ušlechtilé moravské destiláty.

 

U nás se víno stává životním stylem.