1 hodnocení

RYZLINK VLAŠSKÝ 2018 pozdní sběr

VILLA VALTICE

Skladem
Kód: 58
Značka: VILLA VALTICE
299 Kč 247,11 Kč bez DPH
Kategorie: TICHÁ VÍNA

Ryzlink vlašský má sytě zlatou barvu se žlutými odlesky. V jeho výrazné vůni se snoubí oříšky s medem. Pro chuť „Vlašáku“ je typická mohutnost a plnost s minerální strukturou. Tato vlastnost vynikne zejména při námi využívané metodě zvané „sur- lie“, tj. dlouhé ležení hroznů na jemných kvasničních kalech za pravidelného promíchávání. Víno tak nabývá na mohutnosti a získává specifickou, jedinečnou aromatiku. Vlašský Ryzlink se skvěle hodí ke studeným i teplým předkrmům, pečené drůbeži a rybám, sýrům s bílou plísní a různým druhům ořechů a oříšků.

SUCHÉ

Trať: Valtická

Obec: Mikulov   

Obj. 0,75L   

Alkohol 13% obj.   

Cukr 1,3g/l   

Kyseliny 7,5g/l   

Bezcukernatý extrakt 26,8g/l

Jsme moderní butikové vinařství, ležící přímo v srdci Lednicko- valtického areálu,  kde vytváříme výjimečná a elegantní přívlastková vína.

 Naše vína vznikají v malých sériích, výhradně z dokonale vyzrálých hroznů z pečlivě vybraných tratí z Mikulovské podoblasti. Naše výzva je spojení moderní technologie s tradiční výrobou, a proto respektujeme a dodržujeme přírodní zrání každého z naších vín.

Ano, jdeme s dobou, ale nespěcháme a tomu svědčí fakt, že většina naších vín je vyrobená metodou Sur lie.

S pokorou k poctivé vinařské práci, úctou ke stoletým tradicím, s citem pro skloubení se současnými inovacemi a s nadšením pro moderní gastronomii, přinášíme nezapomenutelné zážitky skutečným milovníkům špičkových vín, které můžete ochutnat v kombinaci s vynikající kuchyni v naší restauraci Valtice 1100. V naší nabídce naleznete také ty nejkvalitnější ušlechtilé moravské destiláty.

 

U nás se víno stává životním stylem.