7 hodnocení

GREPINO

Hořkosladká chuť nápoje pochází z originální receptury, za kterou stojí nejen spousta tvrdé dřiny, ale i určitý druh umění, a výsledkem je dokonale vyvážená svěží kombinace.

Skladem
Kód: 70
Značka: GREPINO
199 Kč
Kategorie: APERITIV
grepino
Tip

GREP & VÍNO

Hořkosladká chuť nápoje pochází z originální receptury, za kterou stojí nejen spousta tvrdé dřiny, ale i určitý druh umění, a výsledkem je dokonale vyvážená svěží kombinace. Tóny grapefruitu zanechají v každém z nás jedinečný zážitek. Tvůrci tohoto nápoje si pečlivě chrání recepturu nové směsi a sází na čerstvou, svěží chuť.

Barva grapefruitu a jeho zralost dodává sladké a citrusové tóny, jež jsou základem finální chuti nového, velmi žádaného nápoje.

Objem 1L

Alkohol 9,5% obj.

THE POWER IN RED

Červený nápoj s nádechem vášně vznikal v průběhu několika let, aby finální chuť dosáhla naprosté dokonalosti. Přestože jeho tradice nesahá daleko do minulosti, s jistotou se uchová i po další generace.

Tóny grapefruitu zanechají v každém z nás jedinečný zážitek. Tvůrci tohoto nápoje si pečlivě chrání recepturu nové směsi a sází na čerstvou, svěží chuť.

Červená je barvou vášně, vitality, odvahy a síly. A tak jako sama červená barva, tak i tento nápoj přitahuje absolutní pozornost. Barva grapefruitu a jeho zralost dodává sladké a citrusové tóny, jež jsou základem finální chuti nového, velmi žádaného nápoje.

×